- Cestovní agentura Pavel Vávra - www.chorvatsko.apartmany.net Vaše levné ubytování v Chorvatsku - 

- ubytování v apartmánech - lokalita Chorvatsko Dalmácie poblíž měst : Vodice Šibenik Primošten Rogoznica Trogir Omiš Brela Makarská -

- PRODEJ na sezonu 2020 zahájen od 15.10. - vyžádejte si volné termíny e-mailem -

chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku    chorvatsko apartmany ubytovani dovolena apartmány v chorvatsku

KOMPLETNÍ NABÍDKA apartmány Chorvatsko INFORMACE Chorvatsko a Slovinsko

ÚVODNÍ STRÁNKA

CENÍK 2020 apartmány Chorvatsko

FOTO a VÝLETY

PŘEHLED WWW

VÝHODNÉ NABÍDKY

POPTÁVKA UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU KONTAKT

 

  

- CENÍK apartmány CHORVATSKO 2020 - cestovní agentura Pavel Vávra, Plzeň -

 

  

Vážení hosté,

zde je přehled a ceník všech našich nabízených apartmánů, informace jak postupovat při rezervaci.

 

Postup při rezervaci apartmánu :

1. Vyberte požadovanou velikost apartmánu v přehledu na stránce KOMPLETNÍ NABÍDKA apartmány CHORVATSKO 2020

2. Klikněte na požadovaný apartmán a zde naleznete popis domu a jednotlivých apartmánů,  fotografie.

3. Rezervace provádíme na libovolný počet nocí ( nejméně 7 nocí ) i termín a nástupní den nemusí být sobota. Libovolný termín pobytu je pouze pro první rezervace na vybraný dům, další jsou prodávány v návaznosti na již prodané nebo si ponecháváme mezeru nejméně 8-11 nocí od již rezervovaného.

4. Zavolejte nebo napište e-mail a my vás budeme informovat o volných termínech.

5. Rezervaci můžete uskutečnit telefonicky na čísle 77 66 55 470 nebo e-mailem.

- při rezervaci e-mailem uvádějte jméno a příjmení,  kontaktní adresu, telefon mobilní případně pevný,  termín pobytu, počet nocí, jméno a typ požadovaného apartmánu nebo studia včetně podlaží, počet ubytovaných osob včetně všech dětí - obratem odpovídáme zda  je rezervace možná,  případně obdržíte nabídku volných apartmánů ve stejném a podobném termínu.

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených ve formuláři nebo zaslaných e-mailem cestovní agentuře Pavel Vávra, se sídlem Sokolovská 9, Plzeň, IČ: 49175475, za účelem zasílání informativních emailů a nabídek pobytů. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v e-mailu nebo formuláři na dobu neurčitou ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v e-mailu nebo formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání emailových zpráv prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb.

Zrušení souhlasu o zpracování údajů

Jsem si vědom(a) toho, že tento souhlas se zpracováním údajů, udělený v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., je dobrovolný a jsem oprávněn(a) jej kdykoliv odvolat. Odvolání souhlasu musí být vůči Správci učiněno elektronickou formou na e-mail apartmany.vavra@seznam.cz  .

6. Od naší cestovní agentury obdržíte e-mailem písemnou smlouvu na pronájem apartmánu s dalšími informacemi k uhrazení zálohy.

7. Na rezervovaný apartmán je hrazena záloha 30% z celkové ceny pronájmu bankovním převodem, nejmenší možná záloha je však 2500,-Kč za rezervovaný pobyt ( to se týká pouze pobytů kde výše zálohy 30% nedosáhne této nejnižší možné hodnoty ). Rezervace a platby zálohy jsou možné i ze zahraničí !!

Záloha je odečtená z celkové ceny pobytu v EURO a přepočtená na Kč, za každou rezervaci ( apartmán ) je účtován paušální rezervační poplatek ve výši 390,-Kč

( nebo rezervační poplatek 15,-Euro při rezervaci do zahraničí ). 

Příklad výpočtu zálohy : Cena apartmánu na deset nocí 10 x 50,-euro - celkem 500,-euro. 

                                            Záloha 3438,-Kč + 390,-Kč - celkem 3828,-Kč. Doplatek po příjezdu do apartmánu bude 375,-euro. 

V případě jakýchkoliv dotazů, nebo nejasností nás prosím kontaktujte na tel. čísle 77 66 55 470. Děkujeme.

    - zálohu s rezervačním poplatkem za apartmán je možné fakturovat na Vašeho zaměstnavatele nebo fondy FKSP.

8. Po připsání zálohy na náš účet je Vám do 10 pracovních dnů odeslán doklad o zaplacení, informace k pobytu a na cestu.

9. Po příjezdu do Chorvatska ( v den nástupu pobytu ) zaplatíte 70% doplatek ceny přímo v apartmánu majiteli nebo jeho zástupci v EURO.

10. Nástup pobytu je možný po 14.00 hod. a ukončení ( uvolnění apartmánu a parkoviště ) je do 10.00 hod v den odjezdu. 

Níže uvedené ceny ubytování v apartmánech Chorvatsko 2020 jsou v EURO, vždy za pronájem celého apartmánu na jednu noc. V případě vyznačené ceny za přistýlku je účtována přistýlka pouze při obsazení, výsledná cena za noc je pak součtem základní ceny a přistýlky. ( například apartmán AP4+2 za cenu 55,-euro přistýlka 5,-euro - cena za 4 osoby v apartmánu je 55,- za pět osob je 60,- a za šest osob je 65,-euro včetně tax, lůžkovin.... ). Na smlouvě je uveden maximální počet osob v apartmánu včetně dětí, který je rezervován ve Vámi vybraném apartmánu.  Majitel domu má právo neubytovat osoby nad registrovanou a rezervovanou kapacitu apartmánu. V apartmánu je možné po předešlé dohodě ubytovat maximálně jedno dítě do 3 roků věku v den nástupu pobytu bez nároku na lůžko a to pouze do maximální vyznačené kapacity lůžek a přistýlek !!!

V apartmánech Igor, Pero, Alena AP8+2, Anita - není možné ubytovat dítě bez nároku na lůžko ZDARMA ! ( cena za dítě i bez lůžka v těchto uvedených domech je dle ceníku jako za přistýlku ! )

Při písemném zrušení rezervace ze strany objednavatele nejpozději 100 dní před nástupem pobytu bude zaplacená záloha na rezervovaný apartmán vrácena v plné výši, bez rezervačního poplatku. Při pozdějším zrušení pobytu zůstává majiteli domu v Chorvatsku 30% z celkové ceny za pronájem jako stornopoplatek, nejméně však 2500,-Kč.  Vybraný apartmán včetně lokality z nabídky CA Pavel Vávra je vlastním rozhodnutím objednavatele, CA nenese zodpovědnost za nevhodně vybraný pobyt. Cestovní agentura se zavazuje zajistit Vámi vybraný apartmán nebo studio v požadovaném termínu. V případě, že nezajistí cestovní agentura objednavateli studio nebo apartmán uvedený ve smlouvě je vrácena celá uhrazená záloha včetně rezervačního poplatku neprodleně po písemném vyrozumění cestovní agentury na účet objednavatele ( případně plátce faktury). Uhrazením zálohy a rezervačního poplatku na bankovní účet cestovní agentury, objednavatel souhlasí s uvedenými podmínkami. 

   

Cena zahrnuje : Pronájem uvedeného apartmánu, pobytové taxy, spotřebu elektřiny ( plynu ) a vody v apartmánu, ložní povlečení, parkovací místo nebo místa ( není li uvedeno jinak v ceníku níže ). Všechny apartmány a studia mají vlastní vybavenou kuchyň, koupelnu a WC.

  

Cena neobsahuje : Cestovní a zdravotní připojištění, dopravu do apartmánu, stravu, klimatizaci* je-li instalována v apartmánu. Čistící prostředky a hygienické potřeby, ručníky, osušky.   

* klimatizace je hrazena pouze v případě jejího používání přímo majiteli v Chorvatsku dle uvedeného ceníku níže 

* ve vybraných apartmánech kde je uvedeno " Klimatizace je ZDARMA " není použití zpoplatněno !!  Podrobné informace u apartmánu viz. ceník níže !! ). 

    

Zavolejte nám na tel.: 00420  77 66 55 470 rádi vás budeme informovat o aktuálních volných termínech a mimořádných slevách poskytovaných majiteli apartmánů !!!

    

- Ceník apartmánů v Chorvatsku pro rok 2020 -

V lokalitách :  Grebaštica, Stupin Čelina, Omiš, Nemira, Staniči, Čelina Zavode, Lokva Rogoznica, Marušiči,  Pisak, Drašnice, Igrane.

-  označení " AP " znamená apartmán - kuchyň je oddělena od ložnice, " S " studio  -  číslo, které následuje je počet lůžek + možné přistýlky  

-  níže uvedené ceny jsou v EURO včetně Chorvatských tax za celý apartmán nebo studio za jednu noc při celkové délce rezervace nejméně 7 nocí.

- délka pobytu je libovolná !! ( může být na 7, 8, 9, 10.....a více nocí, dle nabídky )

- při rezervaci na méně jak 7 nocí pobytu je účtován příplatek : 3 noci 40%, 4 noci 30%, 5 nocí 20%, 6 nocí 10%  z celkové ceny. ( pobyt na 1-2 noci není možný ).

      

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : DRAŠNICE       Vzdálenosti - Makarská 13km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

   

Apartmánový dům RAT - Lokalita Chorvatsko : Drašnice - Vzdálenost od pobřeží je cca 10m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP6+2 - III.podlaží- klima.

130,- 

74,- 

-

-

AP3 - II.podlaží- klima. **

50,-

32,-

-

-

AP3+1 - II.podlaží- klima.

74,- 

42,-

-

-

AP3+1 - I.podlaží- klima.

74,- 

42,-

-

-

AP3+1 - I.podlaží- klima.

74,- 

42,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA 5 hodin/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření )

** tento apartmán má jednu ložnici pro 3 osoby + samostatnou kuchyň oddělenou chodbou.

WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům s vířivou vanou IGOR - Lokalita Chorvatsko : Drašnice - Vzdálenost od pobřeží je cca 15m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

1.6.-15.6.

16.9.-30.9.

květen

říjen

AP4+2 s vířivou vanou, lehátky na terase - II.podlaží - klima.

190,- 

100,- 

75,-

60,-

AP4+2 - I.podlaží - klima.

130,- 

80,- 

65,-

50,-

SLEVA při rezervaci obou apartmánů současně !! ( pro skupinu max. do 12 osob včetně dětí )

AP4+2 I.p. a AP4+2 II.p.

290,- 

160,- 

120,-

100,-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu 

- poplatek za psa je 5,-euro za den ( pouze malá plemena do 10Kg ! - při pobytu se psem je hrazena při příjezdu kauce na vybavení apartmánu 400,-EURO ! )

      

Apartmánový dům MARIN - Lokalita Chorvatsko : Drašnice - Vzdálenost od pobřeží je cca 25m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

-

AP4+2 - III.podlaží - klima.

110,- 

70,- 

40,-přistýlka 5,-

-

AP2+2 - III.podlaží - klima.

79,- 

45,- 

35,-

-

AP2+2 - I.podlaží - klima.

79,- 

45,- 

35,-

-

AP2+2 - I.podlaží - klima.

79,- 

45,- 

35,-

-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu 

- poplatek za psa je 5,-euro za den ( pouze malá plemena do 10Kg ! - při pobytu se psem je hrazena při příjezdu kauce na vybavení apartmánu 400,-EURO ! )

   

Apartmánový dům SANJA - Lokalita Chorvatsko : Drašnice - Vzdálenost od pobřeží je cca 10m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

květen

říjen

AP4+1- I.podlaží - klima.

90,-

55,-

40,-přistýlka 5,-

 

AP2+1- přízemí - klima.

45,-

20,- přistýlka 5,-

20,-přistýlka 5,-

 

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu 

- poplatek za psa je 5,-euro za den ( pouze malá plemena do 10Kg ! - při pobytu se psem je hrazena při příjezdu kauce na vybavení apartmánu 400,-EURO ! )

- apartmán AP2+1 přízemí doporučujeme jako rozšíření kapacity k AP4+1 v I.podlaží !!

   

Apartmánový dům PAVAO - Lokalita Chorvatsko : Drašnice - Vzdálenost od pobřeží je cca 10m

typ apartmánu, podlaží

11.7. - 19.8.

1.7. - 10.7.

20.8. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

květen

říjen

AP2+2 - I.podlaží - klima.

90,- 

80,- 

45,-

dohodou dle počtu osob !!

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu 

      

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš nemira staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : NEMIRA    Vzdálenosti - Omiš 3km, Split 28km, Brela 22km, Makarská 32km

   

Apartmánový dům ALENA - Lokalita Chorvatsko : Nemira - Vzdálenost od pobřeží je cca 80m

typ apartmánu, podlaží

1.7.-19.8.

20.8.-31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

ALENA AP8+2 I.p. - klima.*

125,-

110,-

60,- přistýlka 5,-

50,- přistýlka 5,-

ALENA AP2+2 II.p. - klima.*

65,- 

62,- 

40,- 

35,- 

* KLIMATIZACE v apartmánu Alena AP8+2 je 8,-EURO za apartmán/den. ( v apartmánu Alena AP8+2 jsou dvě klimatizační jednotky !! ) 

* KLIMATIZACE v apartmánu Alena AP2+2 II.p. je 5,-EURO za apartmán/den.

V apartmánu Alena AP8+2 je cena v sezoně od 1.7.-31.8. za 10 osob včetně dětí ! k AP8+2 jsou jen dvě parkovací místa !       WIFI připojení k internetu

    

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : STANIČI       Vzdálenosti - Omiš 4km, Split 29km, Brela 21km, Makarská 31km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

     

Apartmánový dům MILAN - Lokalita Chorvatsko : Staniči- Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 20m

typ apartmánu, podlaží

15.7. - 15.8.

1.7.-14.7.

16.8.-31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

AP4 - II.podlaží

60,-

55,-

44,- 

37,- 

AP4 - I.podlaží

60,-

55,-

44,- 

37,- 

S2+1 - I.podlaží

45,-

40,-

25,- přistýlka 5,-

20,- přistýlka 5,-

S2+1 - I.podlaží

45,-

40,-

25,- přistýlka 5,-

20,- přistýlka 5,-

AP4 - přízemí s garáží

60,-

55,-

44,- 

37,- 

S2+1 - přízemí

45,-

40,-

25,- přistýlka 5,-

20,- přistýlka 5,-

S2+1 - přízemí

45,-

40,-

25,- přistýlka 5,-

20,- přistýlka 5,-

 WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům PETAR - Lokalita Chorvatsko : Staniči- Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 5m a 30m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

-

AP4 - II.podlaží na pláži - klima.

75,- 

47,- 

42,- 

-

AP2+1 - přízemí přímo na pláži

50,- 

37,-

37,-

-

AP4 - I.p. přístavba

66,- 

42,-

38,-

-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.

WIFI připojení k internetu v apartmánu na pláži, hosté z apartmánu v přístavbě mohou používat WIFI internet v dosahu sítě.

 

Apartmánový dům RUŽICA - Lokalita Chorvatsko : Staniči- Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 5m a 30m

typ apartmánu, podlaží

11.7. - 19.8.

1.7. - 10.7.

20.8. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

AP4 - II.podlaží na pláži - klima.

70,-

70,- 

50,- 

45,- 

AP2+2 - přízemí přímo na pláži

60,-

55,- 

35,- přistýlka 5,-

27,- přistýlka 5,-

S2+1 - I.podlaží přístavba  - klima.

44,- 

40,- 

30,- 

30,- 

AP4+2 - III.p. přístavba - klima.

75,- přistýlka 8,-

65,- přistýlka 8,-

53,- přistýlka 5,-

53,- přistýlka 5,-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 0,5 EURO / hodina za apartmán - instalováno kartové měření

WIFI připojení k internetu v apartmánu na pláži, hosté z apartmánu v přístavbě mohou používat WIFI internet v dosahu sítě.

      

Apartmánový dům FRANO - Lokalita Chorvatsko : Staniči- Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 25m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

-

AP2+2 - III.podlaží - klima 70,-  45,-  35,-  -

AP6+2 - I.a II.podlaží - klima I.p.

110,- 

70,-

52,-

-

AP2+2 - přízemí - klima

70,- 

45,-

35,-

-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu) WIFI připojení k internetu

        

Apartmánový dům VESNA - Lokalita Chorvatsko : Staniči poblíž lokality Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 60m a 70m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP6+1 - II.podlaží - klima.

89,-

53,-

-

-

S3 - II.podlaží - klima.

49,-

33,-

-

-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.

WIFI připojení k internetu

 

Apartmánový dům SLOBODAN - Lokalita Chorvatsko : Staniči poblíž lokality Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 60m a 70m

typ apartmánu, podlaží

11.7. - 19.8.

1.7. - 10.7.

20.8. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP2+2 - přízemí - klima.

63,-

58,-

37,-

-

S3 - I.podlaží - klima.

46,-

42,- 

30,-

-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.

WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům ROSA - Lokalita Chorvatsko : Staniči poblíž lokality Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 60m a 70m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP6+1 - I.podlaží - klima.

93,-

60,-

-

-

AP4 - II.podlaží - klima.

50,-

35,-

-

-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 0,5 EURO / hodina za apartmán - instalováno kartové měření.

WIFI připojení k internetu

         

Apartmánový dům BOJA - Lokalita Chorvatsko : Staniči poblíž lokality Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 50m 

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP3+2 - I. podlaží  - klima.*

70,-

42,-

-

-

AP2+2 - I. podlaží  - klima.*

60,-

37,-

-

-

AP4+2 - přízemí  - klima.*

119,-

79,-

-

-

AP3+2 - přízemí  - klima.*

70,-

42,- -

-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.

WIFI připojení k internetu 

         

Apartmánový dům ZDENKA - Lokalita Chorvatsko : Staniči poblíž lokality Vela Luka - Vzdálenost od pobřeží je cca 40m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

-

AP4 - II.podlaží - klima.*

75,-

45,-

40,-

-

AP2+2 - přízemí 

65,-

40,-

35,-

-

- cena každého apartmánu zahrnuje jedno parkovací místo, v případě potřeby dvou míst pro jeden apartmán je doplácen poplatek 4,-eura/den

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu 

     

Apartmánový dům RUMENOVIČ - Lokalita Chorvatsko : Staniči- poblíž centra - Vzdálenost od pobřeží je cca 15m

typ apartmánu, podlaží

11.7. - 19.8.

1.7. - 10.7.

20.8. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP2+2 - přízemí - klima.*

70,-

65,-

40,-

-

- cena apartmánu zahrnuje jedno parkovací místo, v případě potřeby dvou míst pro jeden apartmán je doplácen poplatek 4,-eura/den

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

WIFI připojení k internetu 

  

Apartmánový dům PERO - Lokalita Chorvatsko : Staniči- poblíž centra - Vzdálenost od pobřeží je cca 70m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

-

AP5 - 1.podlaží  - klima.

110,-

75,-

65,-

 

AP4+1 - přízemí  - klima.

85,-

55,-

48,-

-

AP2+2- přízemí  - klima.

60,-

42,-

38,-

-

( nejsou možné děti bez nároku na lůžko zdarma )

* Klimatizace je ZDARMA 2 hodiny/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření ) 

WIFI připojení k internetu

     

Apartmánový dům NIKOLA - Lokalita Chorvatsko : Staniči- poblíž centra - Vzdálenost od pobřeží je cca 70m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP5 - přízemí - klima.

80,-

40,-

-

-

S3 - přízemí - klima.

47,-

32,-

-

-

S2 - přízemí - klima.

37,-

25,-

-

-

při rezervaci S3 a S2 současně ( lze propojit )

sleva na 80,-

sleva na 51,-

-

-

při rezervaci AP3+2 a S3 a S2 současně 

sleva na 140,-

sleva na 84,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA 2 hodiny/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření ) 

WIFI připojení k internetu

    

Apartmánový dům ANIČ - Lokalita Chorvatsko : Staniči- poblíž centra - Vzdálenost od pobřeží je cca 70m

typ apartmánu, podlaží

11.7. - 19.8.

1.7. - 10.7.

20.8. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

AP3 - II.podlaží - klima 

54,-

49,- 35,- 28,-

AP3 - II.podlaží - klima 

54,- 49,- 35,- 28,-

AP3+1 - I.podlaží - klima 

60,- 53,- 39,- 30,-

AP3+1 - I.podlaží - klima 

60,- 53,- 39,- 30,-

AP3+1 - I.podlaží - klima 

60,- 53,- 39,- 30,-

AP6+1 - přízemí 

95,- 85,- 60,- 53,-

* Klimatizace je ZDARMA 8 hodin/den !! v případě potřeby je možné doplatit 1,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření )  WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům VERA - Lokalita Chorvatsko : Staniči - poblíž centra - Vzdálenost od pobřeží je cca 60m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP2+2 - přízemí

60,-

48,-

-

-

AP4+2 - přízemí

90,-

75,-

-

-

WIFI připojení k internetu 

  

Apartmánový dům KATJA - Lokalita Chorvatsko : Staniči- centrum - Vzdálenost od pobřeží je cca 100m

typ apartmánu, podlaží

11.7. - 19.8.

1.7. - 10.7.

20.8. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

AP4 - I.podlaží - klima.

65,-

60,-

35,-

25,-

AP4 - I.podlaží - klima.

65,-

60,-

35,-

25,-

AP4 - I.podlaží - klima.

65,-

60,-

35,-

25,-

AP4, AP4, AP4  - rezervace celého I. podlaží - klima.

sleva na 165,-

sleva na 145,-

sleva na 90,-

sleva na 65,-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)   WIFI připojení k internetu

    

Apartmánový dům IVAN - Lokalita Chorvatsko : Staniči- centrum - Vzdálenost od pobřeží je cca 100m

typ apartmánu, podlaží

11.7. - 19.8.

1.7. - 10.7.

20.8. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

AP4 - III.p. - jižní - klima.

75,-

70,-

40,-

30,-

AP4 - III.p - střední - klima.

65,-

60,-

35,-

25,-

AP4 - III.p -východ-klima.

65,-

60,-

35,-

25,-

AP4, AP4, AP4  - rezervace celého III. podlaží - klima.

sleva na 170,-

sleva na 150,-

sleva na 95,-

sleva na 65,-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)   WIFI připojení k internetu

Apartmánový dům ANDELKA - Lokalita Chorvatsko : Staniči - na okraji - Vzdálenost od pobřeží je cca 45m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6.-30.6.

1.9.-30.9.

-

-

AP4+1 - I.podlaží

65,- přistýlka 5,-

42,- přistýlka 5,-

-

-

AP2+2 - přízemí

62,-

40,-

-

-

WIFI připojení k internetu

 

Apartmánový dům DANIJEL - Lokalita Chorvatsko : Staniči - poblíž centra - Vzdálenost od pobřeží je cca 45m

typ apartmánu,

podlaží

11.7. - 19.8.

1.7. - 10.7.

20.8. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP4 - přízemí

60,-

55,-

39,-

-

 WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům JUKIČ - Lokalita Chorvatsko : Staniči - poblíž centra - Vzdálenost od pobřeží je cca 100m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

-

AP4+1 - II.podlaží - klima.

65,- přistýlka 5,-

35,- přistýlka 3,-

30,- přistýlka 3,-

-

AP4 - II.podlaží - klima.

65,-

35,- 

30,- 

-

AP4+1 - I.podlaží - klima.

65,- přistýlka 5,-

35,- přistýlka 3,-

30,- přistýlka 3,-

-

AP4 - I.podlaží - klima.

65,-

35,- 

30,- 

-

AP4 a AP4+1 - celé II.podlaží

sleva na 110,- přistýlka 5,-

sleva na 65,- přistýlka 3,-

sleva na 55,- přistýlka 3,-

-

AP4 a AP4+1 - celé I.podlaží

sleva na 110,- přistýlka 5,-

sleva na 65,- přistýlka 3,-

sleva na 55,- přistýlka 3,-

-

AP4, AP4+1, AP4, AP4+1 celý dům současně

sleva na 210,- přistýlka 5,-

sleva na 120,- přistýlka 3,-

sleva na 100,- přistýlka 3,-

-

WIFI připojení k internetu  * KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.

   

Apartmánový dům ANTE  Stanič - Lokalita Chorvatsko : Staniči - poslední na okraji - Vzdálenost od pobřeží je cca 30m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

AP8+1 - II.podlaží 

150,-

Cena dle počtu osob !

od 53,-euro viz popis níže !

AP3+1 - přízemí - klima.

55,-

42,-

 

 

 V termínech od 1.6.-30.6. a od 1.9.-30.9. je základní cena za apartmán AP8+1 jen 53,-euro pro 5 osob ! každá další osoba ( dítě ) je za 7,-euro

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.

WIFI připojení k internetu

 

Apartmánový dům LJUBA  Stanič - Lokalita Chorvatsko : Staniči - poslední na okraji - Vzdálenost od pobřeží je cca 30m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP8 - I.podlaží - klima.

130,-

75,-

-

-

AP3+1 - přízemí - klima.

55,-

42,-

-

-

 * KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.

WIFI připojení k internetu

 

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči čelina zavode mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : STANIČI ČELINA - Zavode      Vzdálenosti - Omiš 5km, Split 30km, Brela 20km, Makarská 30km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

    

        

Apartmánový dům JURIČ Ani - Lokalita Chorvatsko : Čelina ( Zavode ) - Vzdálenost od pobřeží je cca 50m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP2+2 - II.podlaží - klima.

85,-

45,-

-

AP2+2 - II.podlaží - klima.

85,-

45,-

-

AP2+2 - I.podlaží - klima.

85,-

45,-

-

AP4+1 - I.podlaží - klima.

90,- přistýlka 8,-

45,- přistýlka 5,-

-

WIFI připojení k internetu

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu) 

Při rezervaci I a II. podlaží současně na jednu rezervaci SLEVA 10% - z celkové ceny

    

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči  lokva rogoznice mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : LOKVA ROGOZNICE       Vzdálenosti - Omiš 9km, Split 34km, Brela 16km, Makarská 26km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

     

Apartmánový dům MILE- Lokalita Chorvatsko : Lokva Rogoznice - Vzdálenost od pobřeží je cca 160m

typ apartmánu, podlaží

11.7. - 19.8.

1.7. - 10.7.

20.8. - 31.8.

-

-

AP4+2 - II.podlaží - klima.

85,-přistýlka 8,- 80,-přistýlka 8,- -

AP4+2 - I.podlaží - klima.

85,-přistýlka 8,- 80,-přistýlka 8,- -  

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)   WIFI připojení k internetu

        

Apartmánový dům ZORA s bazénem - Lokalita Chorvatsko : Lokva Rogoznice - Vzdálenost od pobřeží je cca 150m

typ apartmánu, podlaží

7.7. - 24.8.

23.6.-6.7.

25.8.-7.9.

1.6.-22.6.

8.9.-30.9.

-

AP4+1 - III.p. - klima.

95,- přistýlka 10,-

80,- přistýlka 10,-

60,- přistýlka 10,-

-

AP4+1 - II.p. - klima.

95,- přistýlka 10,-

80,- přistýlka 10,-

60,- přistýlka 10,-

-

AP4+1 - I.p. - klima.

95,- přistýlka 10,-

80,- přistýlka 10,-

60,- přistýlka 10,-

-

S2+1 - III.podlaží - klima.

60,- přistýlka 10,-

50,- přistýlka 10,-

40,- přistýlka 10,-

-

S2+1 - II.podlaží - klima.

60,- přistýlka 10,-

50,- přistýlka 10,-

40,- přistýlka 10,-

-

S2+1 - I.podlaží - klima.

60,- přistýlka 10,-

50,- přistýlka 10,-

40,- přistýlka 10,-

-

S2+1 - přízemí - klima.

60,- přistýlka 10,-

50,- přistýlka 10,-

40,- přistýlka 10,-

-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)   WIFI připojení k internetu

    

Apartmánový dům IVO - Lokalita Chorvatsko : Lokva Rogoznice - Vzdálenost od pobřeží je cca 120m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

16.6.-30.6.

1.9.-15.9.

do 15.6.

od 16.9.-........

S2 - přízemí 

37,-

26,-

23,-

S2 - I.podlaží

37,-

26,-

23,-

S2 - I.podlaží

37,-

26,-

23,-

S2 - I.podlaží - klima.

37,-

26,-

23,-

S2 - II.podlaží - klima.

37,-

26,-

23,-

S2 - II.podlaží

37,-

26,-

23,-

S3 - II.podlaží - klima.

46,-

33,-

27,-

S3 - II.podlaží - klima.

46,-

33,-

27,-

S2 - III.podlaží - klima.

37,-

26,-

23,-

S2 - III.podlaží

37,-

26,-

23,-

AP4 - III.podlaží - klima.

74,-

47,-

42,-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 3,-EURO za apartmán/den.

- poplatek za psa je 5,-euro za den - pobyt se psem je možný pouze v S2 přízemí !!       WIFI připojení k internetu

    

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : MARUŠIČI       Vzdálenosti - Omiš 14km, Split 39km, Brela 11km, Makarská 21km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

      

Apartmánový dům ZOVKO - Lokalita Chorvatsko : Marušiči nedaleko od centra - Vzdálenost od pobřeží je cca 150m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

-

AP4+1 - I.podlaží - klima.

65,-přistýlka 8,-

54,-přistýlka 8,-

45,-přistýlka 8,-

-

AP4+1 - I.podlaží - klima.

65,-přistýlka 8,-

54,-přistýlka 8,-

45,-přistýlka 8,-

-

AP4 - přízemí - klima.

62,-

49,-

42,-

-

AP4 - přízemí - klima.

62,-

49,-

42,-

-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 6,-EURO za apartmán/den.  WIFI připojení k internetu

   

Apartmánový dům NEDA - Lokalita Chorvatsko : Marušiči - Put Borka - Vzdálenost od pobřeží je cca 250m

typ apartmánu, podlaží

11.7. - 19.8.

1.7. - 10.7.

20.8. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP2+2 - přízemí

58,-

53,-

36,-

-

AP2+2 - přízemí

58,-

53,-

36,-

-

WIFI připojení k internetu

       

Apartmánový dům SMILJANKA - Lokalita Chorvatsko : Marušiči - Put Borka - Vzdálenost od pobřeží je cca 150m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

- -

S2+1 - III.podlaží - klima.

40,-přistýlka 5,-

30,-přistýlka 5,-

- -

AP4 -IÍ.podlaží - klima

62,-

40,-

- -

AP4+1 - I.podlaží - klima 

68,-přistýlka 7,-

45,-přistýlka 5,-

- -

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.    WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům MLADEN- Lokalita Chorvatsko : Marušiči pod Put Borka - Vzdálenost od pobřeží je cca 40m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP4+1 - II.podlaží - klima.

85,-přistýlka 5,-

42,-přistýlka 5,-

-

-

AP4+2 - I.podlaží - klima.

80,-přistýlka 5,-

42,-přistýlka 5,-

-

-

AP2+1 - I.podlaží

39,-přistýlka 5,-

27,-přistýlka 5,-

-

-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.    WIFI připojení k internetu

    

Apartmánový dům NIVES - Lokalita Chorvatsko : Marušiči - Put Borka - Vzdálenost od pobřeží je cca 100m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP4+1 - I.podlaží - klima.

80,-přistýlka 6,-

55,-přistýlka 5,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA 10 hodiny/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření )

WIFI připojení k internetu 

 

Apartmánový dům VANJA - Lokalita Chorvatsko : Marušiči - Put Borka - Vzdálenost od pobřeží je cca 100m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP4+2 - I.podlaží - klima.

80,-přistýlka 6,-

50,-přistýlka 5,-

-

-

AP4+2 - přízemí - klima.

80,-přistýlka 6,-

50,-přistýlka 5,-

-

-

  poplatek za psa je 5,-euro za den pouze malá plemena

* Klimatizace je ZDARMA 5 hodiny/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření )

WIFI připojení k internetu 

   

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : PISAK       Vzdálenosti - Omiš 16km, Split 41km, Brela 9km, Makarská 19km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

  

  SEA - RELAX Pisak - dům s bazénem a vířivou vanou jen pro vás - Lokalita Chorvatsko : Pisak - Vzdálenost od pobřeží je cca 10 m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

20.6.-30.6.

1.9.-10.9.

1.6.-19.6.

11.9.-30.9.

květen a říjen

-

AP4+1 - přízemí - 2x klima.

290,- 

240,- 

180,- 

120,-  -

2xKlimatizace je ZDARMA,  WIFI připojení k internetu. Možné SLEVY - v květnu a říjnu je SLEVA 20% při rezervaci jen pro 2 osoby !! - přijeďte relaxovat ve dvou

           

  Villa HERCEG - dům s bazénem a vířivou vanou jen pro vás - Lokalita Chorvatsko : Pisak - Vzdálenost od pobřeží je cca 100 m

typ apartmánu, podlaží

květen a červen

1.7. - 31.8.

září a říjen

ostatní část roku

14 + 2 - dům celek jen pro vás - klima.

420,- přistýlka 20,-

660,- přistýlka 20,-

420,- přistýlka 20,-

dohodou dle počtu osob

 při rezervaci celého domu pro skupinu hostů je základní cena pro max. 14 osob včetně všech dětí a případné další dvě osoby se připlácejí viz. ceník

  

 Je také možné rezervovat samostatné apartmány ( každý s vlastním vchodem ) za ceny dle ceníku níže

typ apartmánu, podlaží

květen a červen

1.7. - 31.8.

září a říjen

ostatní část roku

AP4 - III.podlaží - klima.

125,-

225,- 

125,-

dohodou dle počtu osob

AP4+2 - II.podlaží - klima.

125,- přistýlka 25,-

225,-  přistýlka 25,-

125,- přistýlka 25,-

dohodou dle počtu osob

AP4+2 - I.podlaží - klima.

125,- přistýlka 25,-

225,-  přistýlka 25,-

125,- přistýlka 25,-

dohodou dle počtu osob

( max. kapacita domu Herceg je 12+4 osoby včetně všech dětí a na přistýlkách je možné ubytovat osoby do 15 roků věku)

Klimatizace v každé místnosti je ZDARMA,  WIFI připojení k internetu.  

    

Apartmánový dům ANNA - Lokalita Chorvatsko : Pisak - Vzdálenost od pobřeží je cca 80m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6.-30.6.

1.9.-30.9.

-

-

AP4+1 - příz, I.p. - klima.

70,-

35,- přistýlka 6,-

-

-

AP4 - I.podlaží - klima.

65,-

35

-

-

* KLIMATIZACE je hrazena na místě přímo majiteli pouze v případě používání. Cena je 5,-EURO za apartmán/den.

Apartmán AP4 je parkování pro jedno auto v garáži, apartmán AP4+1 je parkovaní pro jedno auto před domem.  WIFI připojení k internetu

          

Apartmánový dům ILJA - Lokalita Chorvatsko : Pisak - Vzdálenost od pobřeží je cca 80m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

20.6.-30.6.

1.9.-10.9.

1.6.-19.6.

11.9.-30.9.

-

AP6+2 - II.podlaží jih - klima.

130,-

73,-

60,- přistýlka 5,-

-

AP4+1 - I.podlaží jih - klima.

80,-

47,-

37,- přistýlka 5,-

-

AP4+1 - přízemí jih - klima.

80,-

47,-

37,- přistýlka 5,-

-

* Klimatizace je ZDARMA 3 hodiny/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření )

WIFI připojení k internetu

     

Apartmánový dům MIRO - Lokalita Chorvatsko : Pisak - Vzdálenost od pobřeží je cca 20m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 25.8.

20.6.-30.6.

26.8.-10.9.

do 19.6.

od 11.9.

-

AP4+1 - III.podlaží - klima.

109,- 

65,- 

45,- 

-

AP4+1 - III.podlaží - klima.

109,- 

65,- 

45,- 

-

AP4+1 - II.podlaží - klima.

99,- 

63,- 

45,- 

-

S 2 - II.podlaží - klima.

49,- 

35,- 

25,- 

-

AP2+2 - II.podlaží - klima.

75,- 

50,- 

35,-

-

AP4+1 - I.podlaží - klima

99,- 

63,-

45,-

-

AP4+1 - I.podlaží - klima

99,- 

63,-

45,-

-

* Klimatizace je ZDARMA 5 hodin/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření )

WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům IVICA - Lokalita Chorvatsko : Pisak - konec vesničky - Vzdálenost od pobřeží je cca 35m

typ apartmánu, podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP4+2 - I.podlaží - klima.

100,-

50,-přistýlka 6,-

-

-

AP2+2 - přízemí - klima.

90,-

46,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA 10 hodin/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření )

WIFI připojení k internetu

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš vinišče staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : PODSTRANA       Vzdálenosti - Split 3,5km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

 

Apartmánový dům SARA - Lokalita Chorvatsko : Podstrana - Vzdálenost od pobřeží je cca 300m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP6+2 - přízemí - klima

120,-

80,-

-

-

AP6+2 - I.podlaží - klima

120,-

80,-

-

-

S2 - přízemí - klima

45,-

40,-

-

-

S2 - I.podlaží - klima

45,-

40,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !!(v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)

 WIFI připojení k internetu

 

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči stupin čelina rogoznica mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : STUPIN ČELINA       Vzdálenosti - Rogoznica 1,5km, Primošten 9km, Trogir 22km, Šibenik 33km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

 

Apartmánový dům ANITA - Lokalita Chorvatsko : Stupin Čelina - Vzdálenost od pobřeží je cca 40m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 19.8.

20.8.-31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

AP4 - II.podlaží - klima

80,-

75,-

60,-

-

AP4 - II.podlaží - klima

80,-

75,-

60,-

-

AP8 - přízemí - klima

150,-

140,-

85,-

-

( nejsou možné děti bez nároku na lůžko zdarma )

* Klimatizace je ZDARMA 4 hodiny/den !! v případě potřeby je možné doplatit 0,5,-EURO / hodina ( instalováno kartové měření )

WIFI připojení k internetu

    

Apartmánový dům NIKO  - Lokalita Chorvatsko : Stupin Čelina - Vzdálenost od pobřeží je cca 15m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

1.6.-30.6.

1.9.-30.9.

-

-

AP3 - I.podlaží - klima

57,-

39,-

-

-

AP3 - I.podlaží - klima

57,-

39,-

-

-

AP4+2 - II.podlaží - klima

110,-

70,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu) WIFI připojení k internetu

              

Apartmánový dům ANTONIJA  II.  u pláže  - Lokalita Chorvatsko : Stupin Čelina - Vzdálenost od pobřeží je cca 15m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

1.6.-30.6.

1.9.-30.9.

-

-

AP3+2 - I.podlaží ( jižní )- klima

75,-

59,-

-

-

AP3+2 - I.podlaží  ( západní )- klima

75,-

59,-

-

-

AP3+2 - II.podlaží ( jižní )- klima

75,-

59,-

-

-

AP3+2 - II.podlaží  ( západní )- klima

75,-

59,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)  WIFI připojení k internetu

  

Apartmánový dům LOVRIČ- Lokalita Chorvatsko : Stupin Čelina - Vzdálenost od pobřeží je cca 80m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

1.6. - 30.6.

1.9. - 30.9.

-

-

AP4+1 - II.podlaží - klima.

74,-

55,-

-

-

AP4+1 - I.podlaží - klima.

74,-

50,-

-

-

S2 - I.podlaží - klima.

42,-

25,-

-

-

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu)  WIFI připojení k internetu

     

Apartmánový dům KATARINA- Lokalita Chorvatsko : Stupin Čelina - Vzdálenost od pobřeží je cca 100m

typ apartmánu,

podlaží

15.7. - 15.8.

do .... - 14.7.

od 16.8. - .....

-

-

AP4+1 - I.podlaží - klima.

80,-

70,-

-

-

AP2+2 - I.podlaží - klima

70,-

60,-

-

-

AP2+2 - přízemí

70,-

60,-

-

-

WIFI připojení k internetu

Po příjezdu do apartmánu je hrazen vratný depozit 100,-EURO pro případ poškození nebo znečištění vybavení apartmánu.

* Klimatizace je ZDARMA !! (v případě neodborného použití může majitel požadovat finanční náhradu za elektřinu) 

    

  cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten 

Lokalita Chorvatsko : GREBAŠTICA       Vzdálenosti - Šibenik 10km, Primošten 12km, Rogoznica 19km

- kliknutím na jméno zvoleného domu se zobrazí popis a foto jednotlivých apartmánů, studií a pláže poblíž domu.

    

Apartmánový dům IVINA - Lokalita Chorvatsko : Grebaštica - Vzdálenost od pobřeží je cca 10m

typ apartmánu,

podlaží

1.7. - 31.8.

16.6. - 30.6.

1.9. - 15.9.

do 15.6.

od 16.9.

-

AP4 - III.podlaží 

78,-

60,-

40,-

-

AP6 - II..podlaží 

98,-

70,-

50,-

-

AP6+1 - I.podlaží 

98,-přistýlka 5,-

70,-přistýlka 5,-

50,-přistýlka 5,-

-

 - poplatek za psa je 5,-euro za den  WIFI připojení k internetu. 

 

  

cara cenik chorvatsko dovolená ubytování apartmán omiš staniči mimice pisak brela baška makarská trogir primošten

   - Cestovní agentura si vyhrazuje právo na změnu cen    

NAVRCHOLU.cz

 

 

 

 

cara hnědá ubytování chorvatsko dovolená apartmány šibenik primošten brela baška makarská omiš mimice staniči nemira

Mobilní telefon rezervace a info :   +420 776 655 470  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Neděle

Mobilní telefon rezervace a info :   +420 776 655 472  -  od 8.00-18.00 hod  - Pondělí - Pátek

E-mail :  apartmany.vavra@seznam.cz

Na každý Vámi zaslaný e-mail obratem obdržíte potvrzení o doručení

                                              

 

 

- poslední úprava této stránky proběhla: 28. září 2019                                                                        

-  Na našich e-mailových  schránkách je nastavena automatická odpověď o doručení Vašeho e- mailu, která vás informuje o zařazení Vaší poptávky do našeho mail- serveru.  V případě, že neobdržíte obratem tuto zprávu prosíme  o opětovné zaslání  Vaší poptávky.      

Na všechny došlé e-maily odpovídáme v průběhu celého dne !!

Naše další servery  - 

www.apartmany.net

www.chorvatsko.apartmany.net

www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz

www.ubytovani-apartmany-chorvatsko.cz

          

Vaše dovolená v Chorvatsku 2020 - levné ubytování v Chorvatsku 2020 oblast Dalmácie

   

     Your holiday in Croatia 2020 English Polish German Croatia for Your holiday 2020

 Na serveru   www.dovolena-apartmany-chorvatsko.cz   Vám nabízíme levné ubytování přímo od  Chorvatských majitelů v zařízených apartmánech na jaderském pobřeží poblíž lokalit  Šibenik, Primošten,  Rogoznice,  Trogir,  Split,  Omiš, Baška Voda,  Brela,  Makarská. V nabídce naleznete následující místa k Vaší  dovolené  :  Grebaštice, Stupin Čelina,  Vinišče,  Podstrana,  Omiš, Nemira, Staniči,  Vela Luka, Čelina Zavode, Ruskamen,  Lokva Rogoznice, Ivašnjak, Mimice, Marušiči, Pisak, Drašnice. Možnosti výletů, koupání na krásných místech podél  pobřeží  Dalmácie nebo přilehlých ostrovech  Brač, Šolta,  Hvar,  Korčula,  Látovo,  Drvenik,  Zlarin, Prvič a mnoho dalších.  Na  vlastním motorovém člunu se můžete dostat do nejkrásnějších zátok  jaderského pobřeží a většinu ostrovů. Volný čas můžete vyplnit aktivně například: rafting na řece Cetině, potápění, windsurfing, vodní lyžování, parasailing, jízdana vodním skútru, tenis, cvičení, návštěva tobogánu.....